Nasza wizja to…

Nasza wizja to stworzenie sieci stacji, która spełniałaby oczekiwania zarówno prywatnych właścicieli jak i klientów ostatecznych – indywidualnych i biznesowych.

Współpraca z Avią to:

  • prosta umowa
  • partnerskie rozmowy, jak wspólnie zwiększać wolumen sprzedaży i zadowolenie klientów
  • brak wieloletniego zobowiązania do zakupów paliw w warunkach tak dużej zmienności kursów walut i wahań na rynkach towarowych
  • wsparcie doradcze doświadczonego zespołu, konsultacje przy projektach przebudowy stacji i stworzenia efektywnego sklepu, w marketingu i w tematach prawnych.

Stacje paliw potrzebują marki, bo to ona daje kierowcy poczucie bezpieczeństwa. Właściciele stacji potrzebują atrakcyjnych warunków współpracy, żeby prowadzić biznes zyskownie i móc dalej go rozwijać. Zespół Avia Polska buduje unikalną ofertę łączącą powyższe elementy w oparciu o siłę Grupy Unimot i pół wieku doświadczeń europejskich Avia. Ta kombinacja dopasowana do Państwa sytuacji zapewni sukces!

Nie interesuje nas bycie franczyzodawcą, który w trakcie współpracy wpada na stację tylko po to, aby sprawdzić czystość i recytację korporacyjnych formułek przez pracowników. Grożąc przy tym karami i powołując się na umowę franczyzową o długości Trylogii, napisaną w języku zrozumiałym dla doktorantów prawa cywilnego.

Budując sieć AVIA wykorzystamy zasoby grupy Unimot (hurt paliw, sprzedaż prądu i gazu, sprawny i kreatywny marketing, ogromne doświadczenie pracowników), będąc jednocześnie elastycznymi dla naszych Partnerów.

Zapraszam do sieci AVIA!