Paliwa

UNIMOT S.A. to największy niezależny importer paliw płynnych w Polsce. Naszą specjalnością jest hurtowa sprzedaż oleju napędowego oraz dystrybucja pozostałych paliw płynnych zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się przede wszystkim zredukowaną do minimum ilością zanieczyszczeń oraz najwyższymi parametrami eksploatacyjnymi. Na stacjach AVIA sprzedawane są zwykle paliwa od Unimot S.A., jednak w niektórych przypadkach stacje posiłkują się innymi renomowanymi dostawcami.

Na szczególną uwagę zasługuje AVIA Diesel Gold

Paliwo AVIA Diesel Gold jest odpowiedzią na dużą popularność samochodów napędzanych olejem napędowym w Polsce i oczekiwania ich kierowców. Stosujemy dodatek opracowany w Polsce, zapewnia on poprawę właściwości smarnościowych, detergentowych oraz wzrost liczby cetanowej. Efektem wyższej liczby cetanowej jest cichsza praca silnika, jego łatwiejszy rozruch. Ma też działanie przyjazne środowisku, gdyż ogranicza udział cząstek stałych w spalinach

W ofercie również posiadamy standardowe paliwa

Czym jest AVIA

AVIA International to działające od 1960 r. stowarzyszenie, zarejestrowane w Szwajcarii, skupiające obecnie ponad 90 firm, które zarządzają łącznie ok. 3000 stacji paliw, w 14 krajach Europy. Stowarzyszenie udostępnia markę AVIA oraz zapewnia wsparcie w zakresie marketingu, zakupów i sprzedaży produktów na stacjach. Marka AVIA jest popularna w takich krajach jak: Niemcy (ok. 840 stacji), Francja (ok. 710 stacji), Szwajcaria (ok. 600 stacji), Holandia (ok. 310 stacji), Hiszpania (ok. 140 stacji). W naszej części Europy sieć zyskała popularność na Węgrzech (ponad 80 stacji) i w Serbii (ok. 50 stacji).

Aktualności

Otwarcie stacji AVIA w Mińsku Mazowieckim

Już w sobotę, 4 listopada 2017, zostanie otwarta 8 z kolei stacja paliw pod marką AVIA w Polsce. Stacja zostanie otwarta w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Sosnkowskiego 83.

Mińska stacja AVIA zastąpi tę działającą wcześniej przy ul. Sosnkowskiego pod brandem Moya. Charakterystycznego logotypu AVIA oraz zabudowań w biało-czerwonych barwach nie da się przegapić. W dniu otwarcia, czyli w sobotę 4 listopada w godz. 10-18 będzie się tam wiele działo. Atrakcją dla kierowców będzie na pewno możliwość wypróbowania symulatora dachowania, a także alkogogli z pachołkami. Ale to nie wszystko – przez cały dzień na stacji AVIA dostępne będzie paliwo w niższych, promocyjnych cenach. Ponadto, każdy klient, który zatankuje samochód otrzyma firmowe gadżety i będzie mógł kupić kawę oraz hotdoga za złotówkę.

Stacja AVIA w Mińsku przy ul. Sosnkowskiego 83 to nowoczesny obiekt z dziewięcioma stanowiskami do tankowania. Będzie oferować benzynę 95 i 98, olej napędowy, gaz LPG oraz paliwo premium AVIA Diesel Gold, które zawiera specjalny dodatek poprawiający właściwości smarnościowe oraz łatwiejszy rozruch i cichą pracę silnika. Na stacji będzie również sklep z kącikiem kawowym Esenso Cafe, w którym można będzie zamówić aromatyczną kawę przygotowywaną z mieszanki ziaren, opracowanej specjalnie dla marki AVIA. Obok znajduje się duży parking, a także myjnia samochodowa. Nowa stacja AVIA będzie czynna przez całą dobę.

Warto też wiedzieć, że stacja AVIA będzie akceptować program rabatowy zamawiania tańszego paliwa przez aplikację Tankuj24. Dzięki niej można będzie kupić na stacji AVIA paliwo z rabatem na każdy litr.

 

Zobacz również:

AVIA sponsoruje Rajd Śląska
Pierwsza stacja AVIA w Świętokrzyskiem
UNIMOT uruchomił 2 kolejne stacje AVIA