Paliwa

UNIMOT S.A. to największy niezależny importer paliw płynnych w Polsce. Naszą specjalnością jest hurtowa sprzedaż oleju napędowego oraz dystrybucja pozostałych paliw płynnych zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się przede wszystkim zredukowaną do minimum ilością zanieczyszczeń oraz najwyższymi parametrami eksploatacyjnymi. Na stacjach AVIA sprzedawane są zwykle paliwa od Unimot S.A., jednak w niektórych przypadkach stacje posiłkują się innymi renomowanymi dostawcami.

Na szczególną uwagę zasługuje AVIA Diesel Gold

Paliwo AVIA Diesel Gold jest odpowiedzią na dużą popularność samochodów napędzanych olejem napędowym w Polsce i oczekiwania ich kierowców. Stosujemy dodatek opracowany w Polsce, zapewnia on poprawę właściwości smarnościowych, detergentowych oraz wzrost liczby cetanowej. Efektem wyższej liczby cetanowej jest cichsza praca silnika, jego łatwiejszy rozruch. Ma też działanie przyjazne środowisku, gdyż ogranicza udział cząstek stałych w spalinach

W ofercie również posiadamy standardowe paliwa

Czym jest AVIA

AVIA International to działające od 1960 r. stowarzyszenie, zarejestrowane w Szwajcarii, skupiające obecnie ponad 90 firm, które zarządzają łącznie ok. 3000 stacji paliw, w 14 krajach Europy. Stowarzyszenie udostępnia markę AVIA oraz zapewnia wsparcie w zakresie marketingu, zakupów i sprzedaży produktów na stacjach. Marka AVIA jest popularna w takich krajach jak: Niemcy (ok. 840 stacji), Francja (ok. 710 stacji), Szwajcaria (ok. 600 stacji), Holandia (ok. 310 stacji), Hiszpania (ok. 140 stacji). W naszej części Europy sieć zyskała popularność na Węgrzech (ponad 80 stacji) i w Serbii (ok. 50 stacji).

Aktualności

Wielki rabat na poznańskiej stacji AVIA

Klienci stacji paliw AVIA w Poznaniu korzystali wczoraj z atrakcyjnej promocji. Przez 2 godziny cena paliwa była tu obniżona aż o 1 zł za litr.

Promocja odbyła się 10 stycznia br., na stacji paliw przy ul. Dąbrowskiego 381A. Kierowcy byli mile zaskoczeni podjeżdżając pod dystrybutory w godzinach 14.00-16.00, ponieważ ceny benzyny PB 95 i ON były niższe o 1 zł za litr. Rabat obowiązywał na maksymalnie 30 litrów paliwa zatankowanego do baku samochodu. Na chętnych nie trzeba było długo czekać, w krótkim czasie do dystrybutorów ustawiły się długie kolejki.

W tym dniu goście stacji byli szczególnie serdecznie witani przez samego właściciela stacji oraz naszą ekipę do rozwoju marki AVIA. Klienci otrzymali też firmowe upominki m.in. zawieszki zapachowe, gumy do żucia, skrobaczki do szyb.

Przypominamy, że na wszystkich stacjach pod marką AVIA, jak również w 85 innych placówkach należących do sieci Tankuj24 codziennie można tankować paliwo po niższej cenie. Wystarczy wcześniej zakupić paliwo za pośrednictwem aplikacji mobilnej Tankuj24 i odebrać je na wybranej stacji.

 

 

Zobacz również:

15 stacja AVIA w Polsce
Logo AVIA na stacjach w Szczecinie i Chojnicach
AVIA zdobywa Lublin