Z AVIĄ będziesz silniejszy!

Tworzymy nową sieć stacji paliw w Polsce.
Dołącz do nas!

Pod marką AVIA działa w Europie już ponad 3000 stacji paliw. Polską sieć AVIA tworzy spółka UNIMOT S.A.

Adam Sikorski<span>założyciel Grupy UNIMOT</span>

"AVIA z dużymi sukcesami działa w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Holandii czy Hiszpanii. Łącznie w 14 krajach Europy. Zachęcam właścicieli niezależnych stacji paliw do włączenia się do sieci AVIA na zasadzie franczyzy."

Adam Sikorskizałożyciel Grupy UNIMOT

Korzyści z przystąpienia do sieci AVIA

Możliwość zaopatrzenia w sprawdzone paliwa wysokiej jakości

Wsparcie naszego doświadczonego zespołu w prowadzeniu biznesu (koncept sklepu, aspekty prawne, marketing)

Pełna wizualizacja stacji AVIA (kącik Esenso Cafe, możliwość efektywnej aranżacji sklepu)

Przynależność do międzynarodowego stowarzyszenia ceniącego niezależność = Mocna marka stacji paliw gwarantująca wzrost przychodów

Korzystne warunki współpracy, dające potencjał zarobku dla Partnera

Uczestnictwo w Tankuj24, nowym sposobie sprzedawania paliwa mobilnie (przez aplikację mobilną).

Jestem zainteresowany informacjami o przystąpieniu do sieci AVIA

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unimot S.A. oraz przez inne spółki należące do grupy kapitałowej Unimot...więcej

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unimot S.A. oraz przez inne spółki należące do grupy kapitałowej Unimot (dalej GK Unimot) w szczególności na udostępnianie innymi podmiotom z GK Unimot danych osobowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółki z GK Unimot informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie przez GK Unimot komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu przekazywania mi oferty marketingowej.

AVIA w Polsce nabiera kształtów

Przykładamy wagę do każdego szczegółu, który identyfikuje markę nadając jej charakter i pozwalając wyróżnić się na rynku. Dlatego biało-czerwone barwy stacji AVIA są doskonale widoczne w ciągu dnia i nocą. Ściśle przygotowane wytyczne pozwalają standaryzować wygląd każdej stacji, choć każdą lokalizację traktujemy indywidualnie, wsłuchując się w głos naszych Partnerów i ich potrzeby.

Rynek sprzedaży paliw ma coraz więcej wspólnego z rynkiem kawiarnianym, dlatego sporo czasu poświęciliśmy na wybór odpowiedniej mieszanki ziaren kawy, która zaparzona w dobrym ekspresie będzie gastronomiczną wizytówką stacji AVIA.

Jak spod igły, czyli AVIA w nowych szatach

Wyrazisty czerwony oraz stonowane odcienie szarości i niebieskiego to kolory dominujące w kolekcji strojów dla pracowników AVII.
Gustowne, wykonane z dobrej jakości materiałów ubrania na pewno przypadną do gustu Państwu i klientom.

/AVIApolska

Zobacz, dlaczego warto postawić na współpracę z siecią stacji benzynowych AVIA.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz więcej ciekawych materiałów na nasz temat.

Zobacz więcej filmów