Z AVIĄ będziesz silniejszy!

Tworzymy nową sieć stacji paliw w Polsce.
Dołącz do nas!

Pod marką AVIA działa w Europie już ponad 3000 stacji paliw. Polską sieć AVIA tworzy spółka UNIMOT S.A.

Adam Sikorski<span>założyciel Grupy UNIMOT</span>

"AVIA z dużymi sukcesami działa w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Holandii czy Hiszpanii. Łącznie w 14 krajach Europy. Zachęcam właścicieli niezależnych stacji paliw do włączenia się do sieci AVIA na zasadzie franczyzy."

Adam Sikorskizałożyciel Grupy UNIMOT

Korzyści z przystąpienia do sieci AVIA

Możliwość zaopatrzenia w sprawdzone paliwa wysokiej jakości

Wsparcie naszego doświadczonego zespołu w prowadzeniu biznesu (koncept sklepu, aspekty prawne, marketing)

Pełna wizualizacja stacji AVIA (kącik Esenso Cafe, możliwość efektywnej aranżacji sklepu)

Przynależność do międzynarodowego stowarzyszenia ceniącego niezależność = Mocna marka stacji paliw gwarantująca wzrost przychodów

Korzystne warunki współpracy, dające potencjał zarobku dla Partnera

Uczestnictwo w Tankuj24, nowym sposobie sprzedawania paliwa mobilnie (przez aplikację mobilną).

Nasza wizja to stworzenie sieci stacji, która spełniałaby oczekiwania zarówno prywatnych właścicieli jak i klientów ostatecznych – indywidualnych i biznesowych.

Współpraca z Avią to:

  • prosta umowa
  • partnerskie rozmowy, jak wspólnie zwiększać wolumen sprzedaży i zadowolenie klientów
  • brak wieloletniego zobowiązania do zakupów paliw w warunkach tak dużej zmienności kursów walut i wahań na rynkach towarowych
  • wsparcie doradcze doświadczonego zespołu, konsultacje przy projektach przebudowy stacji i stworzenia efektywnego sklepu, w marketingu i w tematach prawnych.

Stacje paliw potrzebują marki, bo to ona daje kierowcy poczucie bezpieczeństwa. Właściciele stacji potrzebują atrakcyjnych warunków współpracy, żeby prowadzić biznes zyskownie i móc dalej go rozwijać. Zespół Avia Polska buduje unikalną ofertę łączącą powyższe elementy w oparciu o siłę Grupy Unimot i pół wieku doświadczeń europejskich Avia. Ta kombinacja dopasowana do Państwa sytuacji zapewni sukces!

Nie interesuje nas bycie franczyzodawcą, który w trakcie współpracy wpada na stację tylko po to, aby sprawdzić czystość i recytację korporacyjnych formułek przez pracowników. Grożąc przy tym karami i powołując się na umowę franczyzową o długości Trylogii, napisaną w języku zrozumiałym dla doktorantów prawa cywilnego.

Budując sieć AVIA wykorzystamy zasoby grupy Unimot (hurt paliw, sprzedaż prądu i gazu, sprawny i kreatywny marketing, ogromne doświadczenie pracowników), będąc jednocześnie elastycznymi dla naszych Partnerów.

Zapraszam do sieci AVIA!

Jestem zainteresowany informacjami o przystąpieniu do sieci AVIA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unimot S.A. ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie...więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unimot S.A. ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres Inspektora Ochrony Danych: iod.unimot@prawniepoprawny.pl.

AVIA w Polsce nabiera kształtów

Przykładamy wagę do każdego szczegółu, który identyfikuje markę nadając jej charakter i pozwalając wyróżnić się na rynku. Dlatego biało-czerwone barwy stacji AVIA są doskonale widoczne w ciągu dnia i nocą. Ściśle przygotowane wytyczne pozwalają standaryzować wygląd każdej stacji, choć każdą lokalizację traktujemy indywidualnie, wsłuchując się w głos naszych Partnerów i ich potrzeby.

Rynek sprzedaży paliw ma coraz więcej wspólnego z rynkiem kawiarnianym, dlatego sporo czasu poświęciliśmy na wybór odpowiedniej mieszanki ziaren kawy, która zaparzona w dobrym ekspresie będzie gastronomiczną wizytówką stacji AVIA.

Jak spod igły, czyli AVIA w nowych szatach

Wyrazisty czerwony oraz stonowane odcienie szarości i niebieskiego to kolory dominujące w kolekcji strojów dla pracowników AVII.
Gustowne, wykonane z dobrej jakości materiałów ubrania na pewno przypadną do gustu Państwu i klientom.

/AVIApolska

Zobacz, dlaczego warto postawić na współpracę z siecią stacji benzynowych AVIA.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz więcej ciekawych materiałów na nasz temat.

Zobacz więcej filmów